Kalite Politikası

Gün Mobilya

Mobilya insan yaşamının hemen her anında birlikte olduğu bir endüstri ürünüdür. Mobilya sadece insanların fonksiyonel ihtiyaclarını karşılayan değil aynı zamanda yaşam kalitesinide arttırmasını sağlayan bir üründür. İnsan ihtiyaçlarını karşılamak zorunda olduğu gibi, bazen çevresinde bir değişiklik yapmak ister, kendine bir hediye vermek ister , bir tazelenmek ister. Mobilya medeni yaşam biçiminin en temel ihtiyaçlarından birisidir. İnsan yanlış seçilmiş ürünlerle yaşamı zorlaştırabileceği gibi kolaylaştırabilirde: Tasarım insan ihtiyaçlarına, ister fonksiyonel, ister estetik, ister prestij, ister değişiklik, isterse bunların tamamını kapsıyor olsun, gerçek çözümler üretmektir…

Gün Mobilya’nın bugüne değin gerçekleştirdiği birçok otel, hastane, ofis, restoran, mağaza, konut ve elçilik binalarının mobilya ve taahüt projeleri güçlü referanslarını oluşturmaktadır. Faaliyet alanı ev mobilyaları, ofis mobilyaları, oturma birimleri, açık ofis panel sistemleri, dolap sistemleri, kapı, mutfak, banyo, otel mobilyaları ve projeli taahüt üretimleridir.

Gün Mobilya, hassas ve hızlı üretim olanağı sağlayan tamamı bilgisayar kontrollü bir makina parkına sahiptir. Ürün geliştirme, kalite uzmanlığı ve denetiminde insan unsurunu teknoloji ile bağdaştıran, güçlü, profesyonel kadrosu ile Gün Mobilya mobilya üretim sektöründe Ankara da 12 000 m2 kapalı alanda kurulu fabrikasında (www.ikoor.com.tr) faaliyet göstermektedir.

Faaliyet Alanları

Tasarım ve Mühendislik

Tasarım ve projelendirme, bu projelerin mühendislik ve denetimi Gün Mobilya’nın uzmanlık alanlarından birisidir. Her türlü mimari, iç mimari ve teknik altyapı projesi, detaycı ve yaratıcı bir anlayışla hayat bulur. Temel tasarım ilkelerinden ödün verilmeden müşteri beklentileri göz önüne alınarak, akılcı ve optimum çalışmalar yapılır. Bir projenin başarısının sadece onu tasarlamaya değil aynı zamanda yönetmeye ve denetlemeye bağlı olduğuna inanan Gün Mobilya, ele aldığı bir projenin bütün evrelerinde uygulama öncesi ve sonrası denetlemeleri ve kontrolleri yapar. Projeye göre danışmanlık hizmetlerini de sürdüren Gün Mobilya, özel projelerde de konusunda uzman kuruluşlarla işbirliği yapar.

Proje Yönetimi ve Müteahhitlik

Gün Mobilya, taahhüt yükümlülüklerini, sürelerine uyularak, her türlü inşaat, mimari, iç mimari uygulamalar ve teknik altyapı tesisatlarını anahtar teslim tamamlayan bir kuruluştur. Deneyimli kadroları uygulama detayları ve üretimindeki çözümleri ve titizliği ile yapılarda yüksek kalite standartlarını sağlamak ve arttırmak için araştırma geliştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Gün Mobilya bu ilkeler doğrultusunda kalite standartları yüksek disiplinli ve dinamik anlayışı ile kalıcı yapıtlar inşa etmektedir. Gün Mobilya, imzasını attığı irili ufaklı her bir işi aynı özenle ele alır.

Ticaret ve Lojistik

Çeşitli yaşam alışkanlıkları, çeşitli zevkler ve farklı gereksinimler olduğu gerçeği Gün Mobilya’nın uzman bakış açısının özetidir. İşlevsellik, estetik ve sektördeki en yüksek standartlarda ürün tedariki, ele alınan projelerin ana prensibini oluşturur. Hem kendi ürettiklerini hem de dışarıdan tedarik ettiği en yüksek standartlardaki ürünleri kullanan Gün Mobilya, her türlü gereksinime cevap verebilecek bir çeşitlilik sunar. Mobilya, iç mimari uygulamalar ve yapı malzemelerinin tedarikinde beklentilerin ne olduğunu çok iyi bilen ve anlayan Gün Mobilya, bu konulardaki engin deneyimini müşteri memnuniyetine dönüştürür.

Üretim

Gün Mobilya üretim sektöründe, Ankara’da 12.000 metrekare kapalı alanda kurulu fabrikasında yüksek kalite standartlarında üretim yapan, ahşap, boya ve yüzey işlemleri, metal, döşeme ve montaj bölümleri ile faaliyet göstermektedir. Gün Mobilya ayrıca geniş taşeron ve tedarikçi portföyüne sahiptir.

Çalışma İlkelerimiz

• Müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmak,
• Yaratıcı fikirler geliştirmek ve detaylara, orijinalliğe önem vermek,
• Çalışmalarımızın her safhasına azami dikkat göstermek ve yüksek standartlarda hizmet vermek,
• Ar-ge birimlerini sürekli aktif tutmak ve dünyada var olan teknolojik yenilikleri yakından takip ederek kuruluşumuza adapte etmek,
• Kişilerin ve kuruluşların arayış ve gereksinimlerini, yaşam alanları ve ürün çeşitliliğini, çağın hizmet ve kalite standartları dahilinde, en düşük maliyet, kayıp ve yanlışla, müşterilerinin koşulsuz tatmin ve memnuniyetini sağlayacak kalitede ve tam zamanında kullanıma sunmak,
• Çalışmalarımız ve projelerimizle sektörde örnek teşkil edecek başarılar elde etmek ve öncü olmak,
• Üretimden yönetime kadar kuruluş bünyesinde yer alan tüm çalışanların şirketin hedeflerine ulaşmak için üstün çaba ve performans sergilemesini sağlamak;

Gün Mobilya’nın genel çalışma ilkelerini oluşturmaktadır.

Organizasyon

org_semab

Bize Ulaşın
Gün Mobilya
Adres : Yağız Sokak No:4 Siteler / ANKARA
Telefon : (+90.312) 351 17 50
Fax : (+90.312) 349 03 10
Email : info@gunmobilya.com.tr
Web Site : www.gunmobilya.com.tr

Kuruluşlarımız
Argeta İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Tic. ltd. Şti.
Güzelhisar Mah. 41. Sk. No:2 06750 Akyurt/Ankara
Tel : 0 312 847 51 71(Pbx) Faks: 0 312 847 51 70
www.argeta.com.tr
argeta@argeta.com.tr
İkoor Mobilya
Güzelhisar Mah. 41. Sk. No:2 06750 Akyurt/Ankara

Tel : 0 312 847 51 71(Pbx) Faks: 0 312 847 51 70
www.ikoor.com.tr
ikoor@ikoor.com.tr

Sanset İkoor
Yıldızevler Mahallesi 722. Sokak 7/A 06550 Yıldız / Çankaya / ANKARA
Tel: 0 312 490 90 77 – 78 Faks: 0 312 490 90 79 www.sanset-ikoor.com.tr
info@sanset-ikoor.com.tr
CDF Contract Design Factory Co.
Add:Rm1006, 10F, Worldwide House, 19 Des Voeux Rd, Central, HongKong
Tel: +852-22319624 Fax: +852-21696300

info@contractdesignfactory.com
Akupsi Taahhüt İş Ortaklığı
Çankırı Devlet Yolu 4. Km 06760 Akyurt, Ankara
Tel: +90 (312) 847 51 71 Fax: +90 (312) 847 51 70

www.akupsi.com
info@akupsi.com